WIN Eurasia 2023

 

ROBODER’in de destek verdiği ve bu yıl 7-10 Haziran 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi (İFM) düzenlenecek, WIN EURASIA, iç piyasada konumunu güçlendirirken, ihracatını artırmak isteyen firmalar için en ideal platform olarak imalat sektöründe bölgenin en büyük ve en önemli vitrinini sunuyor!

 

Tüm Dünyadan Satın Almacılarla Buluşun!

Tüm dünyadan satın almacıların ziyaret edeceği, bölgenin en önemli sanayi fuarı WIN EURASIA, otomotiv sektöründen gıda sektörüne, beyaz eşya üreticilerinden gemcilik sektörüne, savunma sanayisinden inşaat sektörüne, zincir markalardan ambalaj üreticilerine kadar geniş yelpazede nitelikli ziyaretçi kitlesi ağırlayacak.

 

Fuar Ana Konuları:

  • Enerji, Elektrik ve Elektronik Teknolojileri
  • Lojistik, Tedarik Zinciri Yönetimi ve Intralojistik Çözümleri
  • Kaynak ve Robotik Kaynak Teknolojileri
  • Otomasyon ve Akışkan Gücü Sistemleri
  • Endüstriyel Üretim Makinaları

 

2022 yılında düzenlenen fuarda, Ymnetim Kurulu Başkan Yardımcımız A. Ali ŞEN’in konuşmacılardan biri olduğu Makine Sektörü Robot, Otomasyon ve Dijitalleşme Panelini aşağıdan izleyebilirisniz.

 

 

Endüstrinin tüm paydaşlarını katılımcıları ile bir araya getirecek olan WIN EURASIA, 2023 yılında katılımcı firmalarına değişen küresel ticaretteki paylarını artırmaları ve yeni işbirlikleri ile ticaretlerini geliştirmeleri için eşsiz fırsatlar sunacak!

Şimdi yerinizi alın, WIN EURASIA markası ile dünya pazarına açılın!

 

ROBODER Üyeleri için avantajlı fiyatların sunulduğu fuara katılmak ve konu hakkında bilgi almak için bizleri araryabilirsiniz.

 

BU FUARDA YERİNİZİ ALMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN!